?

Log in

No account? Create an account

Маніфест анті – Вєрка Сердючка

Українцi Мозамбiку (Африка) підтримують акцію pадіостанції "Європа FM" - "Ні Євросердючці!"

Маленький вступ: цей маніфест – є скорше не спробою викривальної публіцистики, він не пишеться лише для того, аби переконати когось у нашій правоті та чужій брехні. Цей маніфест є у першу чергу простим знаряддям боротьби за таку Україну, про яку багато з нас мріяло у 2004 році, за яку хтось мерз на Майдані, хтось власним «Хамером» блокував Адміністрацію, хтось писав у блоги, хтось зупиняв колони мєнтів, що рушили на Київ. На жаль, за ці два роки у країні сталося багато різних химерних пригод, і тому сьогодні Україну на фестивалі Евробачення буде представляти гладке травесті. Якщо Ви згодні з таким вибором, або Вам по цимбалах, прохання, не читайте далі, якщо Вас непокоїть такий вибір, якщо Ви проти брехні, якщо ви «не бидло і не хохли», якщо ви все ще вірите у те, що «разом нас багато, нас не подолати», прошу приєднуйтеся до цієї акції. Вона дуже проста: ви читаєте чей маніфест, втикаєте, перекладаєте його на будь яку з европейських мов, яка Вам близька (або пишите свій власний маніфест) і починаєте надсилати його в усі впливові ЗМІ, радіо – телебачення, блоги тої европейської країни, яку обираєте самі. Особливо важливим є «охоплення» тих каналів ТБ, які транслюватимуть Евробачення у кожній конкретній країні, скажімо у Портуґалії – це RTP, у Еспанії – RTE, тощо. Яка ціль: дати широкий розголос факту фальшування національного відбіркового конкурсу, звернути особливу увагу публіки на спробу принизити українську мову та культуру, таким чином зневажаючи всі европейські цінности толерантності та поваги до національних культур. Хто не володіє жодною европейською мовою окрім соловїної та іССконной, той може надсилати друзям та соратнікам цей маніфест, чи знову ж таки, свій власний, написаний на цю ж саму тему.
Маленькі поради, якщо будете писати для Европи, уникайте фраз / висловів типу: «коли зажрата гомосексуальна Европа», «знаю, що Евробачення – це фестиваль для підорів та домогосподарок», не використовуйте українські чи совіцькі культурні коди: «неначе Кармалюк» чи «схожий на Чебурашку». Будьте корректними та розумними, не давайте нашим ворогам зайвої зброї проти нас самих. Вірю що у нас все получиться, у Европі не так вже і багато країн, якщо 1 людина візьме на себе 1 країну і буде «лупати сю скалу» до 12 травня 2007 року, Вєрка та її пахани відчують що щось «пробзділося» у їхньому королівстві, а Европа побачить що «посереднісь виявилася голою».
П.С. Оосбисто я, беру на себе Портуґалію.
П.П.С. Думаю, що компанію можна розпочинати вже зараз, але її пік мусить припасти на квітень, бо здається що саме тоді, конкуренти їздять Европою та торгують писком на різний концертах, забавах, імпрезах та інших збіговиськах. Отож бо, коли туди приїде наша «меґа – стар», то її вже всі повинні дуже добре знати.

***
Шановні Пані та Панове,

Ми українські громадяни, бажаємо подати до Вашої відомості факти брутального артистичного фальшування, який не бажаємо замовчувати. Як Ви знаєте, Україна буде представлена на цьогорічному міжнародньому фестивалі «Евробачення» актором Андрієм Данилко, у травестичній особі «співачки» Вєрки Сердючки.
Звичайно ж, ми не збираємось дискутувати артистичну чи Боже збав, сексуальну орієнтацію цього персонажу. У першу чергу, ми повинні зрозуміти що та кого представляє пан Данилко (Сердючка).
Ясно, що маємо перед собою «артиста», який виступає для «внутрішнього користування» ламаною українською мовою (суржиком), розважаючи людей з невисокою освітою. Набагато більш популярний в Россії, аніж в Україні (багато його прихильників у Россії вважають що цей суржик і є справжньою українською мовою), Сердючка репрезентує все що є найбільш неосвічене, банальне, затерте та рогульняне, карикатурно спотворюючи українців, намагаючись звести українську мову та культуру до статуту бідного родича свого північного сусіда, позбавити їх будь яких европейських характеристик.
Яким чином цей персонаж міг виграти національний відбірковий конкурс? Безсумнівно, маємо перед собою випадок чіткого естетичного вибору сучасного Уряду України та особисто його Віце – Премєра з гуманітарних питаннь, п. Дмитра Табачника, відкритого ворога всього насправді українського. Для того, аби не бути звинуваченими у однобічності, дозволимо собі процитувати слова британського сайту Doteurovision.Com¹, що спеціалізується на Евробаченні: «після виграшу насправді небагатого подіями та прозорливо сфальшованого фіналу національного конкурсу», - Сердючка, - «візьме участь (у конкурсі) з подразнююче – нав’язливою (піснею) «Дензінґ», яка нагадує «дитячі віршики». Кінець цитати.
Скоріше за все, наступний місяць квітень буде використаний для того, аби артисти, які виступатимуть на фестивалі змогли подорожувати Европою та представляти свою роботу на суд глядачів. Ваша країна не буде виключенням. Тому просимо ТБ, особливо програми Х, У, Z (якщо знаєте назви) мати чітке уявлення про те, хто і які сили представлятимуть Україну на фестивалі цього року. Звичайно ж, ми не маємо права давати вказівки автономним організаціям про те, який спосіб є найкращий аби розібратися з цією проблемою. Але одне для нас є зрозумілим: Европа переконань та свобід, яка у ці дні святкує 50 років свого існування, не може та не повинна лишитися осторонь від цієї проблеми.
З нашого боку, вважаємо за найкращє ігнорувати присутність Сердючки на фестивалі, звартаючись до всіх українців европейської дияспори з проханням не голосувати за А. Данилка (В. Сердючку), надаючи свій голос представнику тої країни, яка насправді того заслуговує.
Як ми вже сказали раніше, не йдеться про естетичний вибір чи чиїсь особисті егоїзми. Ми маємо справу з а) фальшуванням результатів національного конкурсу, б) адміністративним вибором артиста правлячим Урядом України, в) чіткою спробою насмішки та приниження української мови та культури.
Відчуваємо, що не можемо бути сторонніми глядачами того що відбувається, тому використовуємо наше громадянське право звернутися до засобів массової інформації та широкої европейської громади, для широкого освітлення фарсу, який не бажаємо легітимізувати нашою мовчанкою.

Київ - Мапуту, 20 березня 2007 року

Додаткові матерьяли
1. Verka Gets Ukrainian Spot at Eurovision
http://www.doteurovision.com/phpnews/news.php?action=fullnews&id=1374

Comments

запостив

"Ні Євросердючці!"

Радіо "Європа FM" у понеділок, 19 лютого, оголосило про початок акції культурного опору Вєрці Сердючці як учаснику Євробачення -2007 від України.
Радіостанція, яка протягом багатьох років пропонує слухачам тільки якісний музичний продукт, закликає всіх небайдужих підтримати акцію "Ні Євросердючці!".
http://telekritika.kiev.ua/news/146/0/22308/kiivska_radiostancija_ogolosila_akciju_kulturnogo_sprotivu_verci_serdjuchci_jak_/

Korrespondent.net
Соратники и братия во Христе, спасибо что объяснили что к чему, а то молодой я ишчо фофудьеносецъ, меня Вам братци учить надобно.
Кланяюсь до самой до землици руССкой и иду мить мои солдатские ботинки в водах руССкого индиийцкого моря - окияна.

Засим,
Ваш АД