Афрік Дiмон, плємяшъ пєвца Афрік Сімона (afric_dymon) wrote,
Афрік Дiмон, плємяшъ пєвца Афрік Сімона
afric_dymon

За Латиніну!

Поки у жж йде дискусія про Чілі на фоні статті Латиніної (http://www.ej.ru/?a=note&id=11915) та відповіді Марка Солоніна (http://www.solonin.org/article_otkryitoe-pismo-yulii), я виявив що Андрєй Ілларіонов мене забанив у себе у жж.

Позицію Латиніної можна коротко переказати ось цими двома цитатами:

"Иначе говоря, пока эти милые люди (ліваки), которые при полном попустительстве правительства вышибали прикладами мозги собственникам, участвовали в «трагически прерванном социалистическом эксперименте», на права человека они клали. Когда же они получили сдачи, то быстро вспомнили о международном сословии «полезных идиотов» (правозахисників).

Поэтому я склонна думать, что главное преступление Пиночета в глазах левых правозащитников состоит не в том, что он убил 3 тыс. человек, а в том, что он, убив всего три тысячи коммунистов, построил рыночное общество, в то время как коммунисты в России убили несколько десятков миллионов и построили хлев.

Солонін згадуючи про гроші ЦРУ, нічого не каже про гроші КҐБ (тобто наші з вами), архів Мітрохіна свідчить, що Альєнде отримував гроші з Москви. Кажучи, що 1 песо у 1975 р. дорівнював 1 долару, а у 1982 - 46, мовчить про те, скільки песо коштує зараз... Зовсім ні як не коментує інформацію про те, що террористи з МІР мали 10.000 бійців, а вже на початку 2000 рр., займалися рекетом та викраданням людей навіть у Бразилії...
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment