?

Log in

No account? Create an account
Quarante raisons de ne pas avoir de’enfa, No kid

Про армянське питання

Багато хто пише про випадок помилування азербайджанського лейтенанта і зовсім ніхто не пише про причини вбивства. Чому? Хотілося би прочитати про це.
У мене був армянський дядько (тітчин чоловік), п'яниця, неадекват і взагалі жахлива людина, тероризував не лише тітку, а всю нашу родину. Розшукувався в Україні за вбивство, сів у Росії за співучасть... Якби його хтось прибив у час, коли він робив нам усім свої коники, я (і ще купа народу) були би сильно раді.
Так що давайте чесно подивимось на причини вбивства, а потім будемо судити.

п.с.
я дізнався про подію з одної італійської статті в 10.000 знаків, аффтар якої так і не дав відповідь: за що один вбив іншого... 

Comments

ну, расіал хейт мабуть все таки ні, раса у них одна, виправдати ні, але намагаюся зрозуміти що ж сталося насправді, адже те, що читаю у пресі мене не переконує: "жахливий злочин жахливого азєра".

кілька років тому у Єревані ОМОН розстріляв людей з вогнепальної зброї, про це навіть у пресі майже не писали.
"раса у них одна" - Вибачте, це - маячня. Не хочу Вам тут лекцію читати, можете самі почитати, щоб не виставляти себе на посміховисько.
Правда в тому, що турки та їхні друзі азербайджанці протягом всієї історії намагалися знищувати вірмен і часто у них це виходило. Апофеозом був Геноцид 1915 року. В першу чергу це робилося тому, що вірмени - найдавніша християнська нація була у них, мусульман, як кістка в горлі. Спроби ж вірмен себе захищати - викликають у азеров щирий подив.
імхо нема проблем, розкажіть про різницю у расах, якщо я помилявся посміємось разом
Раса у них та ж, що і у українців - Європеоїдна. А ось в усьому іншому, взагалі, нічого спільного.

Якщо ви це мали на увазі, то - вибачайте.
так, я мав на увазі саме це, ви мене не образили, просто я за точність...
OK:-)
Він ще й другого вбити намагався. Не варто захищати цю наволоч ...
зрозуміти правду не означає захищати...