?

Log in

No account? Create an account

Знайти Меделейн МкКанн!

Британський одноокий гвалтівник собак і котів та його російський колєга – кримінальник дають свідчення портуґальській Судібній Поліції (Policia Judiciária).

 

Я вже писав, що 3 травня, у портуґальській туристичній області Алгарве, у місцевості Пляж да Луж (Praia da Luz), з туристичного комплексу Ocean Club була викрадена 4-ьох річна Меделейн МкКанн (Madeleine McCann), донька британської родини медиків, які разом з трьома дітьми приїхали в Алгарве відпочивати. Діти спали у незамкненій кімнаті, коли батьки вечеряли у ресторані, з тих пір вже пройшло 15 днів, до сих пір не відомо, що ж трапилося з маленькою Меделейн.

 

Що ж саме відомо слідству, що зуміли вияснити журналісти та громадськість?

 

1. Британський громадянин, Роберт Мюрат (Robert Murat), який живе неподалік від туристичного комплексу Ocean Club був затриманий поліцією, допитаний, офіційно названий підслідчим ... та випущений під підписку про невиїзд з країни (мусить відмічатися у поліції 1 раз у п’ять днів). Поліція пояснює рішення не заарештовувати Мюрата браком доказів того, що злочин скоїв саме він.


1.1. Роберт Мюрат, син Дженіфер та Ґенрі Керіол Мюрата (
Henry Queriol Murat), був виказаний поліції британською журналісткою Лорі Кампелл (Lori Campell), з газети «Санді Міррор» (Sunday Mirror), якій здалося дуже дивною поведінка Мюрата у перші дні слідства. Британець, який добровільно зголосився допомагати слідству у якості перекладача з англійської на портуґальську, майже зовсім не говорив про зниклу дівчину, але дуже багато коментував хід слідства, дії поліції, тощо. У понеділок, 14 травня, хата Роберта Мюрата була ретельно переглянута з допомогою собаків та спеціяльного наукового департаменту Судібної Поліції, неофіційно існує інформація, що один з собаків відчув присутність Меделейн біля басейну. Окрім того, Судібна Поліція вилучила компютер пана Мюрата та його мобільний телефон, знову таки, неофіційно відомо, що у компютері поліцейські знайшли дитячу порнографію (володіння дитячою порнографією не є злочином у країні, злочином вважається лише розповсюдження подібної гидоти).

   
1.2. Окрім цього, про Роберта Мюрата відомо, що він є розлучений, живе разом з матірю, має доньку Софію (
Sophie) трьох з половиною років, яка живе з його колишньою дружиною Давн Чапмен (Dawn Chapman), у містечку Ґокерінґ (Hockering), у Англії. Мюрат часто повторював, що Меделейн нагадує йому його доньку...
Аґенція
ЛУЗА .

 

2. 16 травня, Судібна Поліція міста Портімау (Portimão), о 07:30 ранку затримала громадянина Росії, Сєргєя Малінку, який після кількогодинного допиту, що тривав з 17:30, був відпущений з поліцейського офісу о 02:40 ранку 17 травня, у якості свідка. Судібна Поліція вилучила у росіянина два комп’ютери та ще якусь кількість матерьялів (СD, касети, мобільні телефони?), які інспектори винесли з хати його батьків у невеликому чорному мішку з-під сміття. Хата, де росіянин мешкає разом із батьками, знаходиться на відстані 500 – 600 метрів від туристичного комплексу Ocean Club, звідки була викрадена Меделейн.  

 

2.1 Хто такий Сєргєй Малінка?

 

Йому 28 – 30 років, він є спеціалістом з комп’ютерів (сісадміном чи веб – дізайнером), живе у Портуґалії близько семи – вісьми років з батьками. Мати – прибиральниця, батько – будівельник, Малінка володіє (скоріше за все, як компаньйон), магазином, який торгує комп’ютерною технікою у місті Лагоа (Lagoa). До цього, Малінка вже управляв іншим компьютерним магазином у містечку Лагуш (Lagos), але суперечки з англійським партнером вимусили його полишити спільний бізнес.

Аґенція ЛУЗА

 

2.2 Існує інформація, що Сєргєй Малінка, колишній москвич, є сісадміном рiелтерського сайту http://www.portuguesehomes.com, який торгує нерухомістю переважно у зоні Алгарве (міста Albufeira, Almancil, Lagos та Tavira), та частково належить Роберту Мюрату.

Використавши електронну форму, яку надає цей сайт click here, я задав питання, про те, чи ця фірма має якесь відношення до п. Малінки, зараз чекаю на відповідь (текст мого русофобського листа)

 

«I pretend to have some business with your agency, but I need to know, if your system administrator is really Mr. Sergei Malinka (questioned by Policia Judiciária of Portugal in connection on case of Madeleine McCann), or if he related some how to your agency.

Best regards»

 

2.3 Існує також інформація, що Малінка є хазяїном іншої рiелторської фірми, «Romigen», яку він заснував разом із своєю подругою, нiмкенею Мішелою, яка у свою чергу одружена за громадянином Портуґалії паном Луїшем Антоніу (Luis Antonio). Їx обох вже допитали у Судібній Поліції у понеділок, 14-го травня.

 

3. Але найбільш цікаві данні отрмала журналістка портуґальської газети «Коррею де маня» (Сorreio de Manha), пані Таня Ларанжо (скоріше всього – це псевдонім, помаранчевого кольору, до речі).

 

І) Сєргєй Малінка має кримінальний кадастр, як людина що вже скоювала насильницькі злочини.

ІІ) Поліція має регістр багатьох розмов між Малінкою та Мюратом саме у ніч, коли Меделейн була викрадена.

III) Поліція також має знімки Малінки та Мюрата разом, коли вони вже після викрадення, чомусь нишпорилися біля Ocean Cluby, розмовляючи між собою. Знімки доводять що цих двох осіб звязує близьке колєгування.

IV) До того, як Сєргєя затримали, поліція слідкувала за ним близько пяти днів, так само, як і за Робертом Мюратом.

V) Місцевість навколо хати, де Мюрат провів свою молодість, у селищі Алмадена (Almadena), близько 5 км від Пляжу да Луж, також булa перевірена поліцією.

VI) Малінка також офіційно є компаньйоном туристичної фірми Oasis Adventures у містечку Лагуш. Фірма має свій власний сайт, де пропонує бажаючим поїздки на різні острови, від Середеземного моря до африканського узбережжя Індійського океану. Але поштова адреса фірми вказана на сайті належить одній кавярні.

VII) Сусід Малінків по будинку, Жероніму Вейґа (Jerónimo Veiga), описує Сєргєя, як людину спокійну, але закриту. У той же час, коли невідомі підпалили кілька автомашин на їх вулиці, буквально усі сусіди вирішили, що то справа рук Малінки, правда конкретних доказів ні у кого не було.

VIII) Роберт Мюрат мав у хаті касети з зоофілічною порнографією, хоча сам не зявляється у жодному з фільмів. Але один свідок, який знає Мюрата багато часу, гарантує поліції, що британець «часто займався сексом з котами та собаками та вбивав їх», біля паркану своєї садиби.

IX) Роберт Мюрат, який народився у Льондоні, має старшого брата Річарда (39), (він повернувся до Великої Британії і вже 6 чи 7 років його ніхто не бачить), а також сестру Саманту (35), яка має двох дітей від двох невдалих шлюбів.

X) У дитинстві Роберт Мюрат втратив око у мотоциклетній аварії, його батько помер на початку 90-хх рр., коли Роберту було всього 12 років, якийсь час вони жили разом з відчимом, канадійцем Деннісом, який також помер, але у кінці 90-хх рр.

XI) Британський архітектор Дес Тайлер (Des Taylor), який спланував хату, де зараз живе родина Мюрат розказав поліції та ТБ, що попід хатою знаходиться досить таки велике приміщення, яке при бажанні можна перетворити на схованку.

 

Меделейн МкКанн у Каннах

 

Світлини Меделейн були розповсюджені 16 травня у Каннах, у Палаці, де проходить Канський фестиваль. У Великій Британії був створений спеціяльний фонд, для сприяння скорішого повернення Меделейн. Станом на вечір 17 травня, цей фонд вже складав близько 6 мільйонів долярів, подробиці можна побачити ось тутка www.findmadeleine.com

Сorreio de Manha

 

Найкраща знімка Сєргєя Maлінки

Теги:

Comments

жахіття
Ти мій найкращий френд!
Треба поширювати цу інфо, адже треба знати таких "героїв"....
дякую за кращого -)

а запостити неважко!