?

Log in

No account? Create an account

Знайти Меделейн МкКанн 3

На мій превеликий жаль, прийдеться почати ці нотатки з констатації факту того, що ми все ж таки дуже рогульняна нація, або ліпше сказати, у всіх ланках державного і громадського життя сидять рогулі і керують нами.

 

Давайте подивимось уважно. Я вже писав тутка, що 3 травня, у портуґальській туристичній області Алгарве, у місцевості Пляж да Луж (Praia da Luz), з туристичного комплексу Ocean Club була викрадена 4-ьох річна Меделейн МкКанн (Madeleine McCann), донька британської родини медиків, які разом з трьома дітьми приїхали в Алгарве відпочивати. Діти спали у незамкненій кімнаті, коли батьки вечеряли у ресторані, з тих пір вже пройшло 19 днів, до сих пір не відомо, що ж трапилося з маленькою Меделейн.

 

У той же самий час, у Вікіпедії, вже існують 8 сторінок присвячених Меделейн, сама докладна з яких, звичайно ж англійською мовою Disappearance of Madeleine McCann. Тому я попрохав, аби якийсь з френдів допоміг зробити українську сторінку Меделейн. Дорогенький френд Samodin єдиний зреагував на мою відозву, витратив свій дорогоцінний час і створив тоту сторінку тутка. Що ви думаєте, статтю про зникнення Меделейн МкКанн пропонують вилучити з Вікіпедії (“Ця стаття є кандидатом на вилучення. Якщо Ви вважаєте це рішення помилковим, роз'ясніть свою позицію на сторінці голосування: Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення”) за її "неенциклопедичність", бо мовляв, "щодня зникають сотні дітей", "Вікі – це не служба розшуку дітей. Ну, навіть в Україні зникло багато людей і що всіх сюди писати? Вилучити це сміття негайно".

 

Бачите, викрадення 4-ох річної дитини для рогуля – це «сміття». Мовляв, «в Україні діти зникали, знакають і зникати будуть і нас це цілком не гребе», то чому повинна «гребсти» якась британська дитина?! Що сайт Меделейн www.findmadeleine.com за десять днів відвідало 80 мільйонів людей – це теж «сміття». Що Шева виступив з проханням допомогти відшукати дитину – це теж «сміття». Зате Сердючка має статтю у Вікіпедії, це ж вам не «сміття», це ж вам бляха муха «асабістасть»! А потім ми ще дивуємось, чому Европа думає, що Україна – це Росія 2...

 

Але це я трохи відволікся, бо хотів розказати про останні новини щодо зникнення Меделейн.

 

Портуґальська Судова Поліція (Polícia Judiciária) досліджує особу Женаро Акости Ґонзалеса (Genaro Acosta Gonzalez), людини що евентуально є компаньйоном головного обвинуваченого у цій справі – Роберта Мюрата. Адже Мюрат, Ґонзалес та німкеня Мішела Вальчух (Michaela Walczuch) володіють ріелтерською фірмою Romigen.  

 

Ґонзалес (50), запевнив портуґальську газету «Коррею де маня», що не знає, ані Мішелу, ані Роберта Мюрата. Але журналістам стало відомо, що фірма Romigen була створена у квітні 2006 року і має сайт в Інтернеті, який, евентуально був зроблений росіянином Сєргєєм Малінкою. Телефон фірми Romigen належить хаті пані Мішели, про яку ходять чутки що вона є близькою подругою Малінки. Судова Поліція вважає, що назва компанії Romigen походить від ‘Ro’ від Роберт, ‘mi’ від Мішела та ‘gen’ від Genaro (Acosta Gonzalez).

 

Свідки кажуть що бачили дитину, схожу на Меделейн

 

Жінка з селища Редонду (Redondo), район Евора (Évora), каже що бачила дуже схожу дитину у чорному Мерседесі з номерами, які закінчуються на AA, разом із троьома дорослими, які «поводилися підозріло». До 20.00 20 травня, Національна Республіканська Ґвардія (GNR) та ДАЇ GNR не змогли локалізувати таку машину у реґіоні.

Окрім того, портуґальська родина туристів повідомила, що можливо бачила Меделейн у м. Марракеш (Марроко), а туристка зі Швейцарії вважає, що бачила дитину у Греції.


У Великій Британії

 

Компанія «Мікрософт» дає поради, як зробити сайт Меделейн більш динамічним та інформативним для відвідувачів. Член королівської родини, принц Андре (André), висловив підтримку своєї родини – родині Меделейн. Компанія вантажних перевезень Eurolines поставить знімку Меделейн на всі свої вантажівки, які циркулюють повз 27 країн. Теж саме буде зроблено на заправках BP, Shell, Esso, Texaco та Total.

На жаль, почали з’являтися піратські сайти, які намагаються «перехопити» гроші, які люди бажають переказати для допомоги Меделейн.

Дядько та тітка Меделейн, Філомена та Джон МкКанн (Philomena та John McCann) пропонують створити Міжнародній День Зниклої Дитини і прийняти жовту стрічку, як символ такого дня.

Андрій Шевченко – одна з останніх зірок, які звернулися з проханням сприяти поверненню Меделейн. Шева зявляється на відео тримаючи знімку Меделейн. У перерві між грою «Челсі» та «Mанчестер Юнайтед» за Кубок Англії, 90 тисяч людей подивились інформацію про Меделейн.


Інтернет:

www.findmadeleine.com та www.bringmadeleinehome.com

Correio de manha


Сєргєй Малінка та педофілія

 

Кожного тижня Сєргєй Малінка зявлявся на пляжі да Луж з новою кобітою, остання мала 14 років, про це дружина колишнього партнера Малінки заявила поліції. Вона також зхарактеризувала Малінку, як людину «з поганим характером», «холодну і жадібну».

Малінка у інтерв’ю портуґальській державній телевізії РТП (він говорив доброю ... англійською мовою – це означає, що за сім чи навіть вісім років життя у країні так і не вивчив портуґальську на рівні, достатньому аби дати інтерв’ю), заявив що нічого не знає про Меделейн. А у інтервю «Коррею де маня» Малінка сказав, що «має час лише для того, аби працювати», хоча свідки бачили його через два дні після зникнення Меделейн нишпорячим біля туристичного комплексу Ocean Club. Сусідка також описує Малінку, як «людину, що занадто любить гроші», здатну не дивитися на засоби, для того, аби досягти своєї мети”.

 

Мати Роберта Мюрата, Дженіфер Мюрат (Jennifer Murat), каже що її син «лише хотів допомогти», але вона так і не змогла відповісти чому Малінка подзвонив на її мобільний телефон о 23:30 і про що вони говорили, всього дві години після того, як зникла маленька Меделейн.

 

Бригада Судової Поліції, яка займається злочинами у царині інформатики, має великі труднощі у відновленні інформації з комп’ютерів Сєргєя Малінки, тому що той затер ВСІ наявні файли до середи, 16 травня, у день коли був затриманий поліцією. Неофіційно, поліція також підтверджує, що Мюрат використовував свій компютер, для того, аби заходити на сайти сексуального насильства, але поки що поліція не має достатньо доказів, аби позбавити його волі.

Correio de manha

Теги:

Comments

+ 1
це тiпа погано так? Добре було би 5+, так?
Я щиро співчуваю родині цієї дівчинки та бажаю щоб вона як найскоріше знайшлась ціла і неушкоджена, але розумію позицію Вікі - в кожного проекту своя мета. Набагато більше користі дало б розповсюдження інформації у соціальних мережах, створення сайтів тощо. А з таким підходом можна звинуватити скажемо сайт ВР в тому, що там нема цієї інформації.